CYFROPOL

język polski przed maturą

Przed maturą!

JĘZYK POLSKI

Pomysły na lekcje ...

JĘZYK POLSKI

Testy, sprawdziany, ...

JĘZYK POLSKI

Stwórz swoją www

JĘZYK POLSKI - NAUCZANIE ZDALNE - 1G

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kliknięcie przycisku Wyślij oznacza akceptację naszej polityki prywatności

17 marca 2020

 

Czekam na materiały zasugerowane na ostatniej lekcji

 

    Mieliście do wyboru zad. 1-11 s. 357 lub zadania z p.d. s. 357. Dorzucam jako trzecią opcję zadanie w ramach tworzenia własnego tekstu. Jest ciekawe i odnosi się do współczesności.

     Czekam na prace do piątku. Proszę przesyłać Librusem, mailem, formularzem na dole tej strony. Jak kto woli. Może być i fotka z zeszytu Messengerem. Dokument lub Power Point.

20 marca 2020

 

Spotkanie przez aplikację Zoom

 

    Otrzymałem od Was sporo materiału do analizy. Dokonaliście różnych wyborów, a prace są bardzo ciekawe. Jestem przekonany, że zdalne nauczanie to całkiem dobry pomysł na naukę.

     Dziś chciałbym Was zaprosić na krótkie spotkanie przez aplikację Zoom. Jeśli ktoś ma problemy z makijażem, to może wyłączyć kamerkę, fonia wystarczy. Póki nie ma rozporządzenia MEN, nie możemy mieć typowej lekcji, ale krótkie spotkanie techniczne jak najbardziej.

     Jeśli ktoś jest gotowy, proszę przesłać Messengerem hasło "zoom". Spotykamy się najpierw o 8.15. To będzie pierwsze podejście.

     Kolejna próba o 8.45.

24 marca 2020

 

Informacje o zdalnym nauczania języka polskiego

 

     Od 25 marca 2015 do normalnych lekcji, tyle że zdalnych. Dlatego też wracamy do materiałów zamieszczanych tak jak dotychczas:

 

   Kliknij-lekcje 1g